Neem contact op

We horen graag van je en praten over hoe we je kunnen helpen. Bel het dichtstbijzijnde kantoor of meld je hier aan en je hoort snel van ons.

Als je problemen hebt met onze oplossingen, stuur dan je verzoek naar support@bliksund.com voor hulp.

Neem contact met ons op

Neem contact op met ons commerciële team

Irene Dybdahl Verkoopdirecteur

Irene Dybdahl

Verkoopdirecteur

+47 4682 3113
irene.dybdahl@bliksund.com

Asger Plæhn Account Director

Asger Plæhn

Account Directeur

+45 2999 9281
asger.plaehn@bliksund.com

Martin A. Kasseth Directeur Bedrijfsontwikkeling

Martin A. Kasseth

Directeur Bedrijfsontwikkeling

+47 9428 9460
martin.kasseth@bliksund.com

Fredrikke Vikhamar Directeur wereldwijde partnerschappen

Fredrikke Vikhamar

Directeur wereldwijde partnerschappen

+47 9960 4331
fredrikke.vikhamar@bliksund.com

Verkoopmanager Ranveig Menes Trætnes

Ranveig Menes Trætnes

Verkoopmanager

+47 9073 9991
ranveig.traetnes@bliksund.com

Thomas S. Vilhelmsen Verkoopmanager

Thomas S. Vilhelmsen

Verkoopmanager

+45 2199 0788
thomas.vilhelmsen@bliksund.com

Neem contact op met ons bedrijfsteam

Janne Tvedt Morstøl CEO

Janne Tvedt Morstøl

CEO

+47 9519 6224
janne.morstol@bliksund.com

Tor Laukvik COO

Tor Laukvik

COO

+47 9130 5206
tor.laukvik@bliksund.com

Erik Guldbrandsen CFO

Erik Guldbrandsen

CFO

+47 4000 5518
erik.guldbrandsen@bliksund.com

Lena Bredde Medisch directeur

Lena Bredde

Hoofd Medische Dienst

+47 9282 0664
lena.bredde@bliksund.com

Thomas Baun Directeur Operations & Compliance

Thomas Baun

Directeur Operations en Compliance
+45 2264 5991
thomas.baun@bliksund.com

Jan Falkevik VP Bedrijfsontwikkeling

Jan Falkevik

VP Bedrijfsontwikkeling

+47 9099 0997
jan.falkevik@bliksund.com

Cathrine Thaning Marketing Directeur

Cathrine Thaning

Directeur Marketing

+47 4168 1740
cathrine.thaning@bliksund.com

Atle Hellvik Havsø CTO

Atle Hellvik Havsø

CTO

+47 9860 3927
atle.havso@bliksund.com

Bliksund kantoren

Noorwegen

Grimstad Hoofdkantoor

Jon Lilletunsvei 7,
4879 Grimstad

+47 4000 7800

Oslo

Munkedamsveien 45,
0250 Oslo

+47 4000 7800

Bergen

Krokatjønnveien 15, ingang B
5147 Fyllingsdalen

+47 4000 7800

Denemarken

Thisted

Sydhavnsvej 5, 1
7700 Thisted

+45 7199 0396

Roskilde

Lufthavnsvej 28
4000 Roskilde

+45 7199 0396

Aalborg

Speditørvej 1
9000 Aalborg

+45 7199 0396

Nederland

Zwaag

Adam Smithweg 6
1689 ZW Zwaag

+31 (0)85 016 4500

Vietnam

Hanoi

Tầng 19, PeakView Tower 36 Hoang Cau Dong Da Hanoi City, Vietnam

+84 868 32 6966